Parkavimo-sistema.lt logotipas
  • Pradžia
  • Įranga
  • Kas sudaro parkavimo sistemą, kaip veikia parkavimo sistema?

Kas sudaro parkavimo sistemą, kaip veikia parkavimo sistema?


Automobilio parkavimo daviklis — tai elektroninė valdymo sistema. Jūsų transporto priemonės atbulinės eigos metu sistema nustato atstumą iki kliūties ir įspėja vairuotoją apie kliūtį garsiu pypsėjimu ir (arba) šviesos diodų indikacija.

Visi mūsų montuojami parkavimo jutikliai yra išbandyti gamintojo, todėl veikia tiksliai ir patikimai bet kokiomis oro sąlygomis – šaltu ar karštu oru, lyjant ar sningant. Jutikliai taip pat gali būti sumontuoti ir automobilio priekyje. Perspėjimai apie kliūtis, esančias prieš autimobilį, vairuotojui tai padeda laisviau manevruoti. Parkavimo davikliai jums leis pajusti tikrą vairavimo komfortą ir jaustis saugiai.


Automobilinė parkavimo sistema (davikliai) sukurta padėti vairuotojui parkuoti automobilį važiuojant atbuline eiga, tačiau tai neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės važiuojant atbuline eiga atsitrenkus į kliūtį. Tinkama vairavimo technika ir veidrodėlių naudojimas visada svarbūs. Klientui pageidaujant galime nudažyti naujai statomus atstumo jutiklius kliento automobilio spalva.

Žymės: parkavimo įrangos montavimas

Spausdinti

KOKYBIŠKA PARKAVIMO ĮRANGA

 

Motociklų remontas

Remontuojame motociklus

Motoremontas.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt